آموزش رنگ آمیزی دیوار با اکلیل

آموزش رنگ آمیزی دیوار با اکلیل

در این مطلب از سایت نقاشی سپید قصد داریم نکاتی درباره روش های نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی تزیینی دیوار عنوان کنیم.

هنگامی که به یک اتاقی وارد می شوید اولین چیزی که نظرتان را جلب می کند رنگ های موجود در آن محیط است. رنگ ها می توانند باعث زیبا یا زشت بنظر رسیدن عناصر دیگر شوند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب و رنگ آمیزی درست در طراحی دکوراسیون منزل شما بسیار مهم است. یک روش خلاقانه برای تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع، رنگ آمیزی دیوار با اکلیل است.

این سبک مناسب افراد منعطفی است که علاقه زیادی به متفاوت بودن دارند. رنگ آمیزی دیوار به سبک غیرمتعارف و نامنظم، نظرها را به خود جلب می کند.

رنگ کردن دیوار زیبایی خاصی به آن می دهد، سایه کاری حتی بهتر هم هست. می توان یک گام جلوتر رفت و دیوار را کمی زرق و برق دار کرد.

چند روش رنگ کردن با اکلیل را ذکر می کنیم. هر یک از این مراحل را می توانید به طور مجزا امتحان کنید. در عین حال می توانید دو روش را انتخاب کنید و پس از خشک شدن اکلیل در روش اول، روش دوم را برای درخشش بیشتر امتحان کنید.

رنگ آمیزی دیوار با اکلیل:

مواد لازم: اکلیل، چوب برای همزدن، سینی رنگ، غلتک، تینر، تفنگ اکلیل

ابتدا شاید به نظر برسد اکلیل را با رنگ مخلوط کنید، اما نقاشان دیوار معتقددند برای ایجاد درخشش بیشتر و دستیابی به نتیجه تمیز تر بهتر است این دو کار را جدا از هم انجام دهید.

از فروشگاه های فروش رنگ، اکلیل مخصوص رنگ دیوار را بخرید.

اکلیل را در کمی رنگ بریزید و خوب هم بزنید. مقدار کمی از رنگ را در یک سینی بریزید. یک دفعه مقدار زیادی رنگ و اکلیل در سینی نریزید زیرا ته نشین می شود. هر بار قبل از افزودن رنگ به سینی آن را هم بزنید تا توزیع اکلیل، یکنواخت شود.

با استفاده از یک غلتک رنگ را سریعاً روی دیوار بمالید. برای اعمال پوشش جدید حداقل 3 تا 4 ساعت صبر کنید.

مقداری تینر در ظرف بریزید و اکلیل را به آن بیافزایید. پیش از هر بار زدن برس در تینر آن را هم بزنید تا اکلیل پخش شود. سپس غلتک را روی دیوار بکشید.

در عین حال می توانید مقداری چسب شفاف بخرید و اکلیل را به آن بیافزایید. خوبی چسب این است که اکلیل در آن ته نشین نمی شود. غلتک را در چسب بزنید و روی دیوار بکشید.

به عنوان روش آخر می توانید یک تفنگ اکلیل بخرید و اکلیل را در حالی که رنگ روی دیوار هنوز خیس است، اسپری کنید.

برچسب‌ها

نقاشی ساختمان نقاشی سپید نقاشی دیوار با اکلیل آموزش نقاشی دیوار آموزش نقاشی ساختمان رنگ آمیزی دیوار رنگ آمیزی ساختمان آموزش رنگ آمیزی دیوار آموزش رنگ آمیزی ساختمان آموزش رنگ آمیزی منزل آموزش رنگ آمیزی خانه رنگ آمیزی دیوار با اکلیل نقاشی خانه نقاشی منزل نقاشی دیوار رنگ آمیزی خانه رنگ آمیزی منزل بازسازی تعمیرات ساختمان تعمیرات خانه تعمیرات منزل نقاشی ساختمان با کیفیت نقاشی منزل با کیفیت نقاشی خانه با کیفیت نقاشی دیوار با کیفیت رنگ آمیزی ساختمان با کیفیت رنگ آمیزی منزل با کیفیت رنگ آمیزی خانه با کیفیت رنگ آمیزی دیوار با کیفیت خدمات نقاشی ساختمان خدمات نقاشی منزل خدمات نقاشی خانه خدمات نقاشی دیوار نمونه کارهای نقاشی منزل نمونه کارهای نقاشی ساختمان نمونه کارهای نقاشی خانه نمونه کارهای نقاشی دیوار نمونه کارهای رنگ آمیزی ساختمان نمونه کارهای رنگ آمیزی منزل نمونه کارهای رنگ آمیزی خانه نمونه کارهای رنگ آمیزی دیوار آموزش نقاشی خانه آموزش نقاشی منزل