آموزش رنگ کردن دیوار با اسپری رنگ

آموزش رنگ کردن دیوار با اسپری رنگ

اگر شما قصد نقاشی ساختمان و دیوارهای اتاق یا خانه را دارید اسپری های رنگ کننده می توانند باعث سرعت بخشیدن به روند انجام کار شوند. برخی از این اسپری ها با جریان برق تأمین می شوند. مخرن زیری اسپری را پر می کنید‏‏‎ و ماشه اسپری برای رنگ زدن را فشار می دهید.

بهترین رنگ های اسپری برای نقاشی ساختمان و رنگ زدن اتاق ها، آن ها هستند که بدون هوا باشند. این اسپری ها کمتر از انواع دیگر هوا را خارج می کنند و مناسب تر هستند.

باید از سقف ها شروع کنید‎ درصورتی که رنگ سقف ها با رنگ دیوارها متفاوت باشد، مجبور می شوید تا قسمت های فوقانی دیوارها را با کاغذهای ضد آب پلاستیکی و یا کاغذهای محکم قهوه ای رنگ بپوشانید همچنین باید کف زمین را نیز بپوشانید .

مزیت دیگری که رنگ های این است که کمتر اطراف را کثیف می کنند. اگر از رنگ درست استفاده کنید به اطراف نمی پاشد. به هرحال بهتر است که یک لباس آستین بلند، شلوار و یک جفت دست کش پلاستیکی بپوشید تا از دست و پایتان در برابر رنگ محافظت شود.

برای تهویه هوا حتماً درها و پنجره ها را باز بگذارید. دستگاه را پر کنید و اسپری را به برق وصل کنید و ابتدا سقف ها را رنگ کنید. از گوشه های اتاق شروع کنید و همین طور ادامه بدهید چپ و راست، بالا و پایین .

اسپری را از جایی که در حال رنگ زدن هستید، به آهستگی عقب بکشید تا مطمئن شوید که محل مورد نظر به خوبی رنگ شده و دقت کنید همه قسمت ها یکنواخت رنگ شوند تا در انتها تیره تر یا لک دار دیده نشوند.

در انتها وقتی رنگ زدن سقف تمام شد، چک کنید تا مطمئن شوید جایی بدون رنگ باقی نمانده است. زمانی که رنگ سقف ها تمام شد مخزن رنگ را از رنگ های موجود خالی کنید و مخزن را تمیز و طبق دستورالعمل شرکت سازنده آن عمل کنید.

قبل از اینکه نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی دیوارها را شروع کنید از کاغذها می‌توانید برای پوشاندن قسمت هایی که نمی‌خواهید رنگ شود، استفاده کنید. لازم است که قاب درها و پنجره ها‏، پریزهای برق‎، قرنیزها و لوله های بخاری را بپوشانید تا مانع از رنگ شدن آن ها شوید.

برای رنگ کردن دیوارها شما به یک غلتک پهن با دسته بلند نیاز دارید، مجدداً مخرن را پر کنید. باید از گوشه اتاق ها کار را شروع کنید باید طوری آن را نگه دارید که لبه آن در شکاف بین سقف و دیوار قرار بگیرد.

پهنای غلتک باید چند سانتی متر از سقف را پوشش دهد. اسپری را آرام روی دیوارها حرکت دهید تا کل دیوار رنگ شود.

برچسب‌ها

آموزش رنگ آمیزی دیوار آموزش نقاشی دیوار آموزش نقاشی منزل آموزش نقاشی ساختمان آموزش رنگ آمیزی ساختمان آموزش رنگ آمیزی منزل آموزش رنگ آمیزی دیوار با اسپری آموزش رنگ آمیزی منزل با اسپری آموزش نقاشی دیوار با اسپری آموزش نقاشی منزل با اسپری نقاشی ساختمان نقاشی منزل نقاشی دیوار رنگ آمیزی منزل رنگ آمیزی ساختمان رنگ آمیزی خانه نقاشی خانه آموزش رنگ آمیزی خانه آموزش نقاشی خانه رنگ آمیزی دیوار بازسازی تعمیرات ساختمان تعمیرات خانه تعمیرات منزل نقاشی ساختمان با کیفیت نقاشی منزل با کیفیت نقاشی خانه با کیفیت نقاشی دیوار با کیفیت رنگ آمیزی ساختمان با کیفیت رنگ آمیزی منزل با کیفیت رنگ آمیزی خانه با کیفیت رنگ آمیزی دیوار با کیفیت نقاشی سپید خدمات نقاشی ساختمان خدمات نقاشی منزل خدمات نقاشی خانه خدمات نقاشی دیوار نمونه کارهای نقاشی منزل نمونه کارهای نقاشی ساختمان نمونه کارهای نقاشی خانه نمونه کارهای نقاشی دیوار نمونه کارهای رنگ آمیزی ساختمان نمونه کارهای رنگ آمیزی منزل نمونه کارهای رنگ آمیزی خانه نمونه کارهای رنگ آمیزی دیوار