قیمت نقاشی ساختمان در سال 1400

قیمت نقاشی ساختمان در سال 1400

قیمت نقاشی ساختمان مساله ای که تمام کارفرمایان به دنبال به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت آن هستند.

با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده امسال یعنی سال 1400 یکی از سال هایی است که بیشترین افزایش قیمت را در رنگ های ساختمانی دیده ایم و همین عامل افزایش قیمت در نقاشی ساختمان باعث شده قیمت تمام شده نقاشی ساختمان بسیار بالاتر از سال های قبل باشد.

کلاهبرداری در نقاشی ساختمان !

در همین بین افرادی سودجو هستند که با افزایش قیمت رنگ های ساختمانی به جای هم سو بودن با مردم و کم کردن حاشیه سود با استفاده از رنگ های فوق العاده بی کیفیت شروع به پیشنهاد قیمت های بالا برای پروژه ها می کنند. و کار بی کیفیت با رنگ بی کیفیت را تحویل کارفرما می دهند و با هزینه بالا کار را انجام داده و کار خود را اینطور توجیه می کنند که همه چیز گران شده و تورم وجود دارد و تحریم هستیم و ....

شفاف سازی کارهای بی کیفیت نقاشی ساختمان

بهتر است به این مساله بپردازیم که تحریم ها تاثیری در کیفیت رنگ های ساختمانی ندارد چون عموم رنگ های استفاده شده در داخل ساختمان را شرکت های ایرانی تولید می کنند. اما در این بین شرکت های قدیمی و با سابقه ای هستند که رنگ های فوق العاده با کیفیتی تولید می کنند که هنوز هم بر کیفیت خود استمرار داشته و با تولید محصول با کیفیت ایرانی از مردم این سرزمین حمایت می کنند. و در این بین شرکت هایی هم هستند که با استفاده از مواد اولیه سطح پایین ، رنگ های بی کیفیتی تولید می کنند که اصلا قابل دفاع نبوده و با هزنیه پایینتری می توان از این رنگ ها در داخل ساختمان استفاده نمود. اتفاقا اگر کارفرما بداند که با بودجه پایین می توان از این رنگ ها در رنگ آمیزی ساختمان استفاده کرد اصلا بد نیست و مشکل از آنجایی شروع می شود که بعضی از افراد سودجو به اسم رنگ با کیفیت و با هزینه های بالای نقاشی ساختمان اقدام به استفاده از این رنگ ها در نقاشی ساختمان می کنند.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در سال 1400

پس بهتر است از این به بعد با تحقیق بیشتر و پرس و جوی بیشتر کار خود را به شخص یا گروهی بسپارید که از کیفیت کار او مطمئن بوده و همچنین از کیفیت رنگ و مصالحی که قرار است استفاده شود مطمئن باشید. از این رو در زیر لیست قیمت نقاشی ساختمان در سال 1400 را برای شما عزیزان آماده نموده ایم که بر حسب رنگ های با کیفیت نوشته شده است و همچنین با حداقل دستمزد و با بهترین کیفیت انجام می شود.

قیمت نقاشی ساختمان سال 1400