نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

رنگ های مولتی رنگ های مدرن و دکوراتیو می باشند در طرح های متنوع و ترکیبی از چندین رنگ در کنار یکدیگر هستند. که تحول جالبی در دکوراسیون و نقاشی منازل و دفاتر کار ایجاد کرده است. از این رنگ بیش از 40 مدل مختلف در نقاشی می توان استفاده کرد.

این رنگها دو نوع می باشند: 1-مولتی کالر 2-مولتی اکسپت

در سالهای اخیر رنگ های مولتی کالر در کارخانه های داخل کشور به تولید رسیده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است.

بافت رنگ های مولتی کالر مات بوده و تمامی اشکالات سطح زیر کار را می پوشاند و همین طور ذرات گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. به همین دلیل برای همه سطوح گچی، سنگ، شیشه ای، چوب، آلومینیوم، بتون، پلاستیک، کاشی و ... و همچنین همه محیط ها حتی راه پله ها و پارکینگ مناسب می باشد. 
این رنگ ها بدون بو هستند و نیازی به نفت و دیگر حلال ها برای استفاده از آن ندارد و برای مراکز و ساختمان هایی مانند بیمارستان ها، هتل ها و ... که امکان تخلیه وجود ندارد بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های نقاشی با مولتی کالر:
 پوشش دهی بسیار بالا, بدون بو, قابل شستشو با آب, تنوع رنگ, ضخامت کم, ضد باکتری, مقاوم در برابر گرد و خاک و دوده, مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش, ترمیم آسان در صورت آسیب دیدگی, عد از اجرا چند رنگ مختلف در آن به صورت مجزا دیده می شود, سرعت در اجرا, عدم رنگ پریدگی و پوسته پوسته شدن, خشک شدن سریع و تسریع در کار, دارای کشش سطحی در مقابل ترک های مویی و تغییر حجم سطح زیرین.