نقاشی ساختمان با رنگ پارس بهار

 نقاشی ساختمان با رنگ پارس بهار

نقاشی ساختمان با رنگ پارس بهار

 

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.

 

 

این رنگ کیفیت بالایی در اجرا روی سقف دارد و با علامت استاندارد و پوشش بالایی که دارد در صورتی که زیر سازی و نوع گچ کاری سقف مناسب باشد به خوبی تا 15 سال کیفیت و دوام ایده آل خواهد داشت.

رنگ های دیگری هم از جمله سحر و هاویلوکس هم کیفیت های مشابه بلکه بهتر از پارس بهار را دارند و ارائه می دهند اما مسئله این است که پارس بهار هم مانند سایر برندهای معروف نوعی اطمینان خاطر برای مشتری ایجاد کرده از این رو بیشتر از رنگ های شرکت پارس بهار نسبت به سایر شرکت ها فروش می رود. از رقبای گذشته این رنگ می توان به رنگ های پیکو «که بعد ها تعطیل شد و امروزه دوباره به صورت ناقص بازگشایی شده» اشاره کرد که رنگ های خوبی داشته و امروزه هم شاهد تولیدات این شرکت نه مانند گذشته هستیم اما در هر صورت شاهد محصولات با کیفیت پیکو در زمینه ی رنگ های آکریلیک هستیم.

رنگ پارس بهار و درجه بندی آن ها:

پارس بهار ممتاز: این رنگ تمام پلاستیک است و نسبتاً قابل شست و شو و مناسب برای دیوارها و سقف ها می باشد. (هر چند در امر شست و شو توانایی رقابت با رنگ آکریلیک را ندارند اما قابل قبول است و کیفیت مطلوبی دارند.)

پارس بهار درجه 1: این رنگ، رنگی مناسب برای آستر آکریلیک و سقف ها می باشد.

پارس بهار درجه 2: این رنگ ساخته شده از مواد پوششی است و تماماً برای سقف ها استفاده می شود و معمولاً برای رسیدن به کیفیت مطلوب با پارس بهار درجه 1 ترکیب شود.

پارس بهار درجه 3: این رنگ نیم پلاستیک رنگ است صرفاً پوششی و به تنهایی استفاده نمی شود و معمولاً با رنگ های درجه 1 و درجه 2 ترکیب شده و سپس مورد استفاده قرار می گیرند.

در کل رنگ پارس بهار رنگی ایده آل در بین رنگ های پلاستیک می باشد که مورد رضایت مشتریان و پیمانکاران بوده است.

 

نقاشی سپید برای ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز از رنگ پارس بهار استفاده می کند.

بازدید و مشاوره رایگان نقاشی ساختمان در اسرع وقت کافیست با ما تماس بگیرید.

 

تمام نقاط تهران (خط ویژه) 09125183019

شرق تهران 77149588

شمال تهران 22983413

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.