نقاشی ساختمان با رنگ الوان

 نقاشی ساختمان با رنگ الوان

نقاشی ساختمان با رنگ الوان

 

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.

 

 

شركت تعاونی تولید رنگ و رزین الوان شركتی پویاست كه كیفیت و مشتری مداری را سرلوحه كار خویش قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. روح شجاعت، كارآفرینی و تعهد شركت به درستكاری، سنگ بنای موفقیت آن بوده و هست. با افتخار مدعی هستیم كه شركت تعاونی رنگ الوان به عنوان یكی از برترین و پر افتخارترین تولیدكنندگان رنگ های دكوراتیو و صنعتی مرغوب شناخته شده و این جایگاه را از زمان معرفی خود از سال 1360 حفظ كرده است.

 شركت تعاونی رنگ الوان، یكی از برندهای برتر كشور در این صنعت می باشد كه به واسطه كیفیت بی رقیب، نوآوری، ارزش آفرینی و كارآیی و حضور فعال، همواره شهره عام خاص بوده است.

ایرانیان همه شركت تعاونی رنگ الوان را می شناسند و به آن وفادار هستند.

تیم شایسته و قابل اتكای الوان، با ارزیابی و بررسی مواد اولیه، تكنولوژی و خدمات جدید، محصولات و فرایند های تولید را بهبود می بخشند. شركت تعاونی رنگ الوان از سرچشمه كه یك كسب و كار خانوادگی بوده است تا جایگاه كنونی به عنوان پیشروی صنعت رنگ،  به دلیل ثبات قدم در بهبود مستمر محصولات، پیروی از تكنولوژی های روز، بسته بندی های نو، ایجاد انگیزه در كاركنان لایق خود، پاسخ فعالانه به نیازهای مشتریان و تعهد راسخ به نوآوری، تحقیق و توسعه محصولات جدید همواره زبان زد خاص و عام بوده است.

 تعاونی رنگ الوان با تأكید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، گزینه های مسئولانه ای برای تولید كالاها و توسعه فرایندهای جدید، با كمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می نماید. شركت تعاونی رنگ الوان همچنان پیشرو در انجام راهكارهای زیست محیطی بوده و ایده های سبز خود را با توجه به تكنولوژی های جدید منطبق با طبیعت به مرحله عمل می رساند.

واحد تحقیق و توسعه ( R&D ) در این شركت فقط در زمینه تركیب رنگ ها با یكدیگر فعالیت نمی كند بلكه ارایه راهكار های جدید برای محافظت بهتر و طولانی تر از دارایی های با ارزش شخصی، ملی و تجاری، از خانه ها گرفته تا كارخانه ها، از جاده ها گرفته تا پل ها، از مبلمان و اثاثیه گرفته تا قایق ها و كشتی ها و پالایشگاه ها و صنایع مختلف را سر لوحه كار خود قرار داده است. متخصصان واحد تحقیق و توسعه ما مجموعه ای از رنگ های تقویت شده با تكنولوژی نانو طراحی و ارائه كرده اند كه در مقایسه با رنگ های معمولی از پایداری و ماندگاری بیشتری برخوردار بوده و هركدام دارای خواص منحصر به فردی است كه از جمله آن ها می توان ضد قارچ و ضد باكتری بودن رنگ ها، قابلیت تنفس، دوام در شرایط محیطی نا مساعد و بسیاری موارد دیگر را نام برد.

متخصصان برنامه ریزی و كامپیوتر ما استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های مکانیزه جامع در این مجموعه صنعتی و تجاری را سر لوحه كار خود قرار داده اند، موفقیت ما به طور مستقیم نتیجه عهد و پیمان ما برای ارائه محصولاتی با بالاترین كیفیت است. شركت تعاونی رنگ الوان تمامی موفقیت های درون و برون سازمانی خویش را مرهون حمایت ها، پیشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده مشتریان گرامی دانسته و همچون گذشته منتظر راهنمایی های دلسوزانه شما مشتریان و خانواده بزرگ الوان می باشد.

  نقاشی سپید برای ارائه خدماب به شما مشتریان عزیز از رنگ الوان استفاده می کند.

بازدید و مشاوره رایگان نقاشی ساختمان در اسرع وقت کافیست با ما تماس بگیرید

 

تمام نقاط تهران (خط ویژه) 09125183019

شرق تهران 77149588

شمال تهران 22983413

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.