نقاشی ساختمان با رنگ هاویلوکس

 نقاشی ساختمان با رنگ هاویلوکس

نقاشی ساختمان با رنگ هاویلوکس

 

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.

 

 

شركت رنگسازی هاویلوكس در سال 1339 شمسی تاسیس و به منظور تولید انواع رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی و صنعتی به بهره‌برداری رسید. با افزایش حجم تولید محصولات، محل كنونی شركت در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده كیلومتری غرب تهران (حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ كرج) آماده گردید و شركت به مكان اخیر انتقال یافت. واحد تولید رزین شركت در سال 1373 بااستفاده از ماشین‌ آلات مدرن اروپایی راه‌اندازی گردید كه علاوه بر مصارف داخلی شركت، بخشی از مصارف سایر تولیدكنندگان رنگ را نیز تامین می‌نماید.

در سال 1378 واحد تولید پوشش‌های پودری بر اساس دانش فنی شركت HYUNDAI كره و تحت لیسانس شركت مذكور و با استفاده از مدرن‌ترین ماشین‌آلات، مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در حال حاضر نیازهای بخش مهمی از صنایع داخلی را بویژه در بخش لوازم خانگی، قطعات خودرو و صنایع فلزی پاسخگوست.

تولید نسل جدید رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی پایه آب در سال 1384 بر اساس دانش فنی گروه شركت‌های كاپارول آلمان (DAW – CAPAROL) و با استفاده از نام‌ تجاری آن گروه آغاز گردید.

در حال حاضر، شركت رنگ سازی هاویلوكس شامل سه كارخانه تولید رنگ‌های مایع ساختمانی و صنعتی، تولید پوشش‌های پودری، و تولید رزین‌های آلكیدی است. ظرفیت اسمی تولید سالیانه فعلی شركت، بالغ بر 20.000 تن انواع رنگ‌های مایع ساختمانی و صنعتی، 4.000 تن انواع پوشش‌های پودری و 5.000 تن انواع رزین‌های آلكیدی می‌باشد.

شركت رنگ سازی هاویلوكس به منظور همگامی با دانش و فن‌آوری روز و افزایش قابلیت پاسخگویی به خواست‌ها و نیازهای متنوع مصرف‌كنندگان، آزمایشگاه مركزی تحقیق و توسعه خود را در سه بخش رنگ‌های مایع، پوشش‌های پودری و رزین تجهیز نموده كه با بهره‌گیری از دانش و تجارب طولانی متخصصین خود، فعالیت‌های پژوهشی گسترده‌ای را هدایت می‌نمایند. همچنین تولید محصول در هر یك از كارخانجات، تحت نظارت آزمایشگاه‌های مستقل كنترل كیفیت مربوطه قرار دارد.

 

نقاشی سپید برای ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز از رنگ هاویلوکس استفاده می کند.

بازدید و مشاوره رایگان نقاشی ساختمان در اسرع وقت کافیست با ما تماس بگیرید

 

تمام نقاط تهران (خط ویژه) 09125183019

شرق تهران 77149588

شمال تهران 22983413

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.