نقاشی ساختمان با رنگ پارس پامچال

 نقاشی ساختمان با رنگ پارس پامچال

نقاشی ساختمان با رنگ پارس پامچال

 

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.

 

 

شرکت شیمیایی پارس پامچال در اواخر دهه چهل هجری شمسی به صورت سهامی عام در نخستین شهرک صنعتی ایران (البرز قزوین) احداث گردید در ابتدای کار در بخش تولید رنگ همکاری با شرکت سادولین دانمارک آغاز و محصول تجاری با نام یونیکو روانه بازار شد. بر اساس استاندارد بالای لحاظ شده جهت رشد همه جانبه شرکت، اولین واحد رزین سازی به سبک مدرن در شرکت پارس پامچال در زمینی به مساحت چهل هزار مترمربع مجزا از واحد رنگ سازی تاسیس شد. هدف از راه اندازی کارخانه رزین، تامین خوراک مصرفی واحد رنگسازی و نیز عرضه رزین به سایر همکاران تولید کننده رنگ و صادرات بوده است. در همین راستا در سال 1351 دانش فنی تولید رزین از یکی از معتبرترین شرکت های رزین سازی جهان به نام اشلند رزین آمریکا اخذ شد و با خرید مجموعه ای از پیشرفته ترین راکتورهای رزین سازی از کشور آلمان، بزرگ ترین واحد تولید رزین در ایران احداث گردید. به موازات آن و با توجه به توسعه صنعتی و دریایی ایران در اوایل دهه پنجاه هجری شمسی، شرکت با اخذ دانش فنی تولید رنگ های دریایی و تخصصی از انجمن بین المللی ترانس اوشن، به عنوان عضو ایرانی این انجمن پایه گذار تولید رنگ های دریایی و حفاظتی در کشور شد. نهایتا در سال 1356 پارس پامچال به عنوان اولین تولید کننده رنگ های صنعتی، دریایی، ساختمانی و رزین در ایران، جزء شرکت های بورس قرار گرفت.

در حال حاضر پارس پامچال مفتخر است با تولید سالیانه پانزده هزار تن انواع رنگ های تخصصی دریایی، حفاظتی و صنعتی و معادل ده هزار تن رنگ های مصرفی در صنعت ساختمان و نیز ده هزار تن انواع رزین های آلکیدی، خشک کن ها، هاردنر و رزین تخصصی بر پایه اپوکسی علاوه بر جوابگویی نیازهای داخلی کشور، به صادرات این محصولات هم مبادرت کند. از طرف دیگر با کمال افتخار اعلام می شود کلیه واحدهای اجرایی در این شرکت به صورت کاملا هدفمند و تحت استانداردهای بین المللی مدیریت شده و برنامه های راهبردی در تمامی سطوح اجرایی به طور دقیق تعیین و در حال اجرا می باشد.

در نهایت با تکیه بر نگرش وسیع مدیران و بهره گیری از دانش و تجربه افراد متخصص و نیز تلاش و همت کلیه پرسنل، هدف در شرکت پارس پامچال دستیابی به نشان طلایی رنگ و قرار گیری در میان صد شرکت بزرگ تولید کننده پوشش های تخصصی در سطح جهان می باشد.

نقاشی سپید برای ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز از رنگ پارس پامچال استفاده میکند.

بازدید و مشاوره رایگان نقاشی ساختمان در اسرع وقت کافیست با ما تماس بگیرید

 

تمام نقاط تهران (خط ویژه) 09125183019

شرق تهران 77149588

شمال تهران 22983413

کاربر گرامی لطفا برای خرید رنگ تماس نگیرید !!!

فقط برای اجرای کار با خدمات نقاشی سپید تماس بگیرید. با تشکر از دقت شما.